JAK przygotować się do studniówki i NIE zwariować?

24.01.2019
JAK przygotować się do studniówki i NIE zwariować? https://www.instagram.com/dziarmadziarma / https://www.instagram.com/littlemooonster96
Reklama

Monika Kurek

Studniówka tuż za rogiem a do zrobienia jest TYLE rzeczy! Makijaż, włosy, no i polonez do przećwiczenia jeszcze ze dwa razy. A sukienka? Masz już ją w szafie od dwóch miesięcy czy nadal poszukujesz tej jednej, jedynej wymarzonej? Na pewno zjada Cię stres. Czekałaś na to od początku roku. Zresztą, to ostatnia chwila wytchnienia przed maturą. Jak wykorzystać ją właściwie? :)

 

W Stanach, odpowiednikiem studniówki jest bal na zakończenie liceum. Zazwyczaj podczas jego trwania, odbywają się wybory na króla i królową balu. W "Plotkarze" wygrała Blair. Chuck zagłosował na nią ponad 150 razy! We "Wrednych Dziewczynach" korona przypadła Cady (granej przez Linsday Lohan). W swojej przemowie na scenie, wypowiedziała bardzo ważne zdanie: "To tylko plastik", po czym podzieliła koronę na parę części i rozdała pozostałym dziewczynom ze szkoły. Podobnie zachowała się Adele podczas Grammy, gdy złamała swoją statuetkę na pół i drugą część oddała... Beyonce. Jakie zasady jednak obowiązują na naszej, polskiej studniówce? 

 

Przygotowania

Reklama

Uważaj na nadmiar. To nie czas na eksperymenty - postaw na look, w którym na pewno wyglądasz dobrze. Najlepiej wypadają sukienki tzw. "princess dress" (tiule, klosze) i eleganckie maxi, które nadadzą Ci zwiewności. Odradzam czerń, bo... na postawi na nią 3/4 Twoich koleżanek. A co to za przyjemność wyglądać jak wszyscy? :) Zachowaj klasę ale wyraź jednocześnie swój własny, oryginalny styl. Co do fryzury - nie kombinuj z kokami, lokami i innymi cudami. Zwłaszcza uważaj na rady mamy, cioci i babci. One chcą dobrze, ale moda nieco zmieniła się od czasu ich własnej studniówki. P.S. Wcale nie musisz wydawać milionów ma makijażystkę czy fryzjera. Wystarczy koleżanka, która zna się na rzeczy. 

Na miejscu 

Weź głęboki oddech i... baw się dobrze. Studniówka to nie koniec świata. To właśnie Twoja chwila by odetchnąć przed nadchodzącym maratonem naukowym. Co jeśli potkniesz się podczas poloneza? Absolutnie nic! Uśmiechniesz się czarująco, zapomnisz o wpadnę i będziesz bawić się dalej. Wykorzystaj ten moment, bo nadchodzą wielkie decyzje. Zaraz pożegnasz się z przyjaciółmi i zdecydujesz o swojej ścieżce zawodowej.

 

Ale... jeszcze nie teraz. Zatańcz z NIM, pobaw się ze swoimi bff do największych hitów i nie pozwól sobie zmarnować tej nocy jakimiś głupotami. Wierzymy w  Ciebie :)

 

Zobacz też: Co TAK NAPRAWDĘ działa na korzyść twojej urody?

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj