Kylie Jenner pokazała swój dom

06.02.2019
Kylie Jenner pokazała swój dom fot. instagram.com/archdigest
Reklama

Redakcja

 

Kylie Jenner w zaledwie kilka lat, przerodziła się z średnio rozpoznawalnej siostry Kim Kardashian w prawdziwą księżniczkę internetu. Obecnie jej fortuna wyceniana jest na prawie miliard dolarów, a za jej sukcesem stoi niesamowicie popularna linia kosmetyków "Kylie Cosmetics", niezliczone kontrakty reklamowe i udział w rodzinnym reality show, a przez chwilę nawet jej osobisty program "Kylie's Life". Zainteresowanie zaledwie 20-letnią Kylie rośnie z dnia na dzień, szczególnie po urodzeniu córeczki Stormie. Teraz może ono tylko iść w górę, a to za sprawą wyjątkowej sesji zdjęciowej w amerykańskim magazynie wnętrzarskim.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez V. Interior Architecture (@vanessarosedesigns)

 

Kylie pokazała nie tylko przepiękną jadalnię, salon czy bar, ale także swoją imponującą garderobę. Najmłodsza z klanu Kardashian zachwyciła (i wywołała zazdrość!) tysiące dziewczyn na całym świecie. Uważni obserwatorzy już wychwycili, że na zdjęciach możemy zobaczyć kreację, którą Jennerka miała na gali MET, ale także tą której... nawet nie założyła, a jedynie przymierzała. Dodajmy do tego ogromną kolekcję szpilek w każdym możliwym kolorze i marzenie każdej dziewczynki spełnione.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reklama

Post udostępniony przez Fashion 101 (@101_fashionblogger)

 

Na tym jednak nie koniec, w sesji zdjęciowej możemy ujrzeć także beauty pokój Kylie czy oddzielną szafę jedynie na torebki. Jak oceniają eksperci wartość samych torebek wynosi... 2 miliony złotych.

 

Chciałybyście zamieszkać w takim domu? :-)

 

Zobacz też: Kreatywne konta na Instagramie, które WARTO śledzić!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj