Znacie sekret znakomitego wyglądu wielu gwiazd?

31.05.2017
Znacie sekret znakomitego wyglądu wielu gwiazd?
Reklama

Nie? W takim razie zaraz się o nim dowiecie!

Co to za magiczny trick? My już wiemy! Tak naprawdę chodzi o nawadnianie. Ale nie byle czym, a WODĄ! Tak! Najlepiej smaczną i przefiltrowaną. I to zupełnie wszystko! To dzięki wodzie tyle polskich i zagranicznych gwiazd wygląda zawsze na piękne i wypoczęte.

Twój organizm jest ociężały? Czujesz się jak balon? Nie wiesz czemu nie chudniesz? Nie masz energii? Cera jest szara i smutna? Sęk w tym, że za mało pijesz wody! Serio! I to nie jest tylko nasze widzimisię! Nie raz pewnie słyszałaś, że picie wody poprawia pracę całego organizmu, prawda? No pewnie - bo to potwierdzone badaniami! 2 litry niegazowanej wody, naprawdę potrafią zdziałać cuda. Nie dowiesz się, jeśli się nie przekonasz!

 

Post udostępniony przez @brita.polska15 Mar, 2017 o 3:00 PDT

Parę wskazówek odnośnie picia wody

1. Przede wszystkim picie 2 litrów wody dziennie powstrzymuje apetyt! Sprawdzone - potwierdzamy! Rano, od razu po przebudzeniu, szklanka ciepłej wody z cytryną poprawia trawienie, pobudza metabolizm, pomaga w odróżnieniu głodu od pragnienia, poprawia funkcjonowanie wątroby.

2. Wypita codziennie szklanka wody nawilża również skórę, przez co poprawia się jej wygląd i elastyczność! Ponadto dotlenia organizm, pomaga w dostarczaniu składników odżywczych do wszystkich narządów, zwalcza zmęczenie i dodaje energii, poprawia wydolność organizmu w czasie ćwiczeń, poprawia funkcjonowanie serca i minimalizuje ryzyko zawału o 41%!

3. Codzienna dawka 2 litrów wody zmniejsza także ryzyko zachorowania na raka pęcherza o 50%, raka piersi, a także redukuje częste bóle głowy! To już coś, prawda?

Reklama

Czyli jednym słowem picie wody przynosi nam same plusy! Jeśli dobra jest na wszystko, trzeba pić ją mądrze i z głową! Jak?

 

Post udostępniony przez @brita.polska8 Maj, 2017 o 2:01 PDT

 

Jak i w czym ją pić?

Kupowanie codziennie 2 litrowej wody ze sklepu bywa dość uciążliwe, nie sądzisz? Dlatego zamiast kupować codziennie ciężką i nieporęczną butlę z wodą, sięgnij po innowacyjną butelkę BRITA fill&go Vital. To mega ekologiczna alternatywa dla wody butelkowanej, która pozwoli Ci oszczędzać!  Jeden litr smacznej wody po użyciu filtru BRITA kosztuje zaledwie 13 groszy. To chyba dobry deal, prawda?

 

 

Post udostępniony przez @brita.polska27 Mar, 2017 o 2:00 PDT

 

A co daje taka butelka?

Przede wszystkim zmniejsza ilość chloru i innych substancji negatywnie wpływających na smak wody kranowej. Do tego jest ekologicznym rozwiązaniem pozwalającym na zmniejszenie ilości plastikowych odpadów, a my kochamy być eco! Butelka jest również świetnym gadżetem na siłownię, fitness czy rower dla każdej z nas, gdyż filtr w niej zawarty pozostawia w wodzie cenne minerały takie jak wapń i magnez. Do tego jest bajecznie poręczna i można ją myć także w zmywarce! Proste? Proste!

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś w samochodzie, w pociągu czy w metrze – z nowatorską technologią filtrującą BRITA - możesz cieszyć się filtrowaną wodą o znakomitym smaku cały czas. Także śmiało, idź na rower, usiądź wygodnie w tramwaju, czy zabierz ją ze sobą na miasto i nie martw się, że nagle może dopaść cię pragnienie!  BRITA fill&go Vital to znakomite rozwiązanie, w którym wszyscy wygrywają – portfel, środowisko i co najważniejsze, Twój organizm! 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj