Reklama

Niesamowita metamorfoza Miley Cyrus. Co za ZASKOCZENIE!

11.05.2017
Niesamowita metamorfoza Miley Cyrus. Co za ZASKOCZENIE! fot. www.instagram.com/mileycyrus/
Reklama

Instagram oszalał na punkcie TYCH zdjęć!

Paulina Pietrzak

Miley Cyrus rozpoczęła swoją karierę w najlepszym możliwym miejscu - w wytwórni The Walt Disney Company. Grała tam rolę sympatycznej Hanny Montany w serialu oraz w filmie o tym samym tytule.

 

Wyglądała w tych produkcjach przeuroczo - miała długie, falowane blond włosy i delikatny makijaż. Potem jednak po wielu perturbacjach życiowych totalnie zmieniła swój wizerunek. Zrobiła sobie kilka tatuaży, ścięła swoje długie włosy i zaczęła robić mocny makijaż bądź w ogóle przestawała się malować.

 

W jej życiu prywatnym wtedy się bardzo dużo zmieniło - rozstała się z wieloletnim narzeczonym Liamem Hemsworthem i związała się z modelką Victoria's Secret Stellą Maxwell. Jednak po ponad roku postanowiła wrócić do aktora i podobno para jest już kilka miesięcy po ślubie!

 

To tłumaczyłoby diametralną zmianę wizerunku Miley - nie dość, że znowu zaczęła nosić pierścionek zaręczynowy od Hemswortha, to zupełnie zmieniła styl. Na swoim Instagramie wstawiła zdjęcia, które zapowiadają jej nową płytę. Wygląda tam niesamowicie! Jest zwiewna i eteryczna - znów ma długie rozpuszczone włosy. I trzeba przyznać, że wygląda przepięknie - zresztą zobaczcie sami!

 

Kliknij też: Miley Cyrus napisała piosenkę specjalnie dla Liama Hemswortha!

Reklama

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 7 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj