Reklama

Siostra Belli, Gigi i Anwara Hadid wkracza do show biznesu!

12.05.2017
Siostra Belli, Gigi i Anwara Hadid wkracza do show biznesu! źródło: www.instagram.com/lanzybear/
Reklama

Wiedzieliście, że mają jeszcze jedną siostrę?

Dominika Kalinowska

Hadid - to nazwisko zna chyba każda osoba, która choć raz w życiu weszła na Instagram, portale modowe czy przeczytała popularną gazetę. Gigi i Bella Hadid są obecnie w czołówce najpopularniejszych i najlepiej opłacanych modelek na świecie, bez których nie odbywa się już żaden lepszy pokaz.

Całkiem niedawno, karierę w modelingu rozpoczął ich młodszy brat - Anwar, który wziął m.in. udział w kampanii Hugo Bossa.

 

Mało kto wiedział jednak, że oprócz tej trójki, nazwisko Hadid nosi jeszcze... 31-letnia Alana Hadid , córka z poprzedniego związku ojca modelek - Mohameda Hadida. Starsza siostra dziewczyn nie wkracza jednak do świata mody jako modelka... lecz projektantka okularów przeciwsłonecznych.

Hadid Eyewear to rodzinny biznes założony wspólnie przez Alanę i jej ojca, który jak na razie w ofercie posiada 6 modeli okularów przeciwsłonecznych w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

źródło: www.fameflynet.com
Reklama

 

Alana podkreśla, że otrzymuje od reszty rodzeństwa ogromne wsparcie i traktuje cały biznes jako rodzinne przedsięwzięcie. Jesteście ciekawi jak poradzi sobie Alana?

 

 

 

ZOBACZ: Jest już nowy singiel Miley Cyrus! Totalne zaskoczenie!?

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj