Reklama

Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie i.... oczywiście rozpętała się burza!

15.05.2017
Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie i.... oczywiście rozpętała się burza! fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/
Reklama

Dlaczego?

Paulina Pietrzak

Ciążą Anny Lewandowskiej i narodzinami małej Klary żyłą cała Polska. Od razu po pamiętnej cieszynce Roberta dziecko zostało nazwanym polskim "royal baby". I faktycznie - wszystkie doniesienia  w tym temacie interesowały tysiące osób.

 

Tak jest zresztą nadal. Ani Anna, ani Robert nie zdecydowali się na pokazanie twarzy córeczki. Nie wiadomo czy będą ją chronić - jak Zosia Ślotała, czy postanowią opublikować jej wizerunek na jakiejś okładce i przekazać dochód na cele charytatywne.

 

Teraz jednak Ania Lewandowska na swoim Instagramie postanowiła pokazać prześliczne wiosenne zdjęcie z rowerem w tle. Wywołało ono burzę, której nie spodziewał się NIKT! Internautki zaczęły się dopytywać czy tak szybko wróciła do treningów, czy jeździ na rowerze, że to niezdrowe i że zapewne ma setki niań, które siedzą z noworodkiem.

 

Zdjęcie wzbudziło takie zainteresowanie, że trenerka musiała zmienić jego podpis i dodać niezbędne informacje: "ps1. tak, to aktualne zdjęcie. Ps2.Nie, nie trenuję! (to czas na regenerację). Ps3. Nie, to nie jest mój rower" :)

Reklama

 

Trzeba jednak przyznać, że Ania wygląda prześlicznie po ciąży i od razu wróciła do świetnej formy!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska wróciła już do pracy? Jej komentarz totalnie wstrząsnął internautami!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 17 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj