Reklama

Jennifer Aniston wyznała, jak serial "Przyjaciele" wyglądałby w 2017 roku! Zdziwieni?

16.05.2017
Jennifer Aniston wyznała, jak serial "Przyjaciele" wyglądałby w 2017 roku! Zdziwieni? źródło: materiały prasowe
Reklama

Czy kultowy serial także okazałby się wielkim hitem?

Dominika Kalinowska

"Przyjaciele" to serial, który zna chyba każda osoba na świecie. I wcale nie musisz być jego największą fanką i znać dokładnie losów Rachel, Moniki, Phoebe, Joye’a, Chandlera i Rossa, żeby i tak sporo na ich temat wiedzieć.

Serial komediowy spowodował też, że ogromną popularność zdobyła Jennifer Aniston, która dzięki tej roli stała się jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała także... jak według niej wyglądałby tasiemiec, gdyby powstał w 2017 roku.

 

W latach 90. XX w. "Przyjaciele" uchodzili za jeden z największych hitów wszech czasów, jaki kiedykolwiek został wyemitowany w telewizji. Popularnością cieszył się nie tylko wśród młodych ludzi, ale oglądali go prawie wszyscy - rodzice, dziadkowie, dzieci...

W ostatniej rozmowie Aniston dla The Thrive Global Podcast with iHeartRadio, aktorka wyznała, że w dzisiejszych czasach serial nie wyglądałby tak samo, jak kiedyś i musiałby znacznie dostosować się do obecnie panujących realiów.

 

Reklama

Według niej wszechobecne social media i ogromny wpływ środków masowego przekazu na wszelkie dzisiejsze produkcje mógłby przyczynić się do klęski serialu, gdyby jego emisja przypadła na obecne lata. Jennifer podkreśliła, że gdyby szóstka przyjaciół żyła w obecnych czasach ich spotkania w kawiarni nie miałyby racji bytu - każdy z nich byłby raczej wpatrzony w swoje iPhone'y lub tablety, a nie szukało ze sobą kontaktu na żywo.

 

Według niej serial nie miałby racji bytu w dzisiejszych czasach i po prostu okazałby się klapą...

Wy też tak uważacie?

 


ZOBACZ: Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie i.... oczywiście rozpętała się burza!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj