Przyjaciele zdradzili co naprawdę sądzą o związku Julki Wieniawy i Antka Królikowskiego!

16.05.2017
Przyjaciele zdradzili co naprawdę sądzą o związku Julki Wieniawy i Antka Królikowskiego! fot. www.instagram.com/antek.krolikowski/
Reklama

Zaskoczeni czy tego się spodziewaliście?

Paulina Pietrzak

O związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego mówią wszyscy - niczym o narodzinach Klary Lewandowskiej. Młodzi aktorzy mogą być już znudzeni ciągłymi doniesieniami na swój temat, jednak zdają się na nie nie zważać.

 

Teraz Julka zajmuje się przede wszystkim maturą, zaś Antek pracą zawodową. Wrócili z krótkich wakacji we Włoszech wprost w sidła codzienności. Jednak ta okazuje się dla nich łaskawa ze względu na ich... miłość!

Reklama

 

"Kibicuję im, myślę, że wszystko będzie u nich dobrze. Julka jest bardzo pozytywną, pełną życia dziewczyną. Ostatnio jest bardzo roześmiana i pełna optymizmu. Myślę, że miłość jej służy" skomentowała ich związek aktorka Olga Kalicka, która gra z Julką z serialu "rodzinka.pl".

 

Swoje zdanie dorzucił także partner serialowy Julki Adam Zdrójkowski. Twierdzi on, że: "Odkąd jest z Antkiem Julka jest spokojniejsza. On jest typem osoby spokojnej i widać, że Julka chce być przy nim bardziej poważna. To dobrze, bo teraz chce już być przy swoim mężczyźnie kobietą, a nie dziewczynką. Takie wyciszenie jest dla niej dobre".

 

Mamy nadzieję, że z taką miłością i wsparciem przyjaciół związek przetrwa długie i szczęśliwe lata!

 

Zobacz też: Julia Wieniawa pokazała, jak Antek Królikowski przygotowuje ją do matury

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 12 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj