Penelope Cruz... zagra Donatellę Versace!

17.05.2017
Penelope Cruz... zagra Donatellę Versace! źródło: www.instagram.com/penelopecruzoficial/
Reklama

Hm, jest podobieństwo?

Julia Berg

Ta informacja zelektryzowała Hollywood. Jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie, która ma na swoim koncie tak genialne filmy, jak chociażby: "Vicky Cristina Barcelona", "Volver", "Mama" czy "Blow" wcieli się we włoską projektantkę i ikonę mody, Donatellę Versace.

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Penelope Cruz uchodzi za wyjątkowo piękną aktorkę, natomiast kontrowersje wokół tego, jak wygląda projektantka nie cichną od lat...

Reklama

Hiszpańska piękność pojawi się bowiem w trzecim sezonie "American Crime Story", który poświęcony będzie rodzinie Versace. Rola Donatelli będzie pierwszą serialową rolą Penelope, którą początkowo miała zastąpić... Lady Gaga!

 

Aktorka na planie filmowym prezentowała się już w blond włosach i stylizacji na Donatellę. Oprócz niej, na ekranie w najnowszej serii pojawi się także Darren Criss, Edgar Ramirez oraz... Ricky Martin.

Nie możemy się doczekać aż ujrzymy Penelopę w zupełnie nowym wydaniu, choć nie mamy najmniejszych wątpliwości, że świetnie sobie poradzi!

 

 

 

ZOBACZ: Są kolejne przecieki z ostatniej części Grey'a!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj