Reklama

Selena Gomez obchodzi 25. urodziny!

24.07.2017
Selena Gomez obchodzi 25. urodziny! fot. instagram.com/selenagomez
Reklama

Pola Namysł

 

Wczoraj Selena Gomez obchodziła urodziny i to w wyjątkowym stylu! Znana piosenkarka spędzała ten specjalny dzień na kameralnym przyjęciu w swoim domu z najbliższymi przyjaciółmi. Na pięknych zdjęciach widzimy Selenę siedzącą na stole, otoczoną niebieskimi i białymi balonami oraz dwa piękne torty.

 

Jak widać, nawet wielkie gwiazdy potrafią świętować z klasą i w niedużym gronie. Z tego co zaobserwowaliśmy na InstaStories przyjaciół Seleny, całe wydarzenie było niespodzianką dla gwiazdy, co czyni je jeszcze bardziej uroczymi!

 

Selena skończyła 25. lat, a my nadal pamiętamy ją jako małą dziewczynkę grającą w "Barney i Przyjaciele" czy w "Czarodziejach z Waverly Place". Przez lata kojarzona była ze związku z Justinem Bieberem, a właściwie z głośnych rozstań i powrotów...

 

Reklama

Teraz zdaje się być bardzo szczęśliwa i spełniona. Jest w trakcie promocji najnowszego albumu z utworami takimi jak "Bad Liar" czy "Fetish", a dodatkowo jej związek z TheWeeknd kwitnie! Jesteśmy fankami tej pary (oraz ich wspólnych zdjęć :-) ).Co prawda muzyka zabrakło w Los Angeles w trakcie urodzin ukochanej, ale już następnego dnia przyleciał specjalnie z Paryża żeby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. Ależ to urocze!!

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Selenie wszystkiego najlepszego! <3

 

Zobacz też: Na punkcie tego selfie Seleny Gomez w nowej fryzurze oszalał Internet!

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj