Skandal w sieci! Meghan Markle całuje kolegę z planu... Co na to Harry?

18.09.2017
Skandal w sieci! Meghan Markle całuje kolegę z planu... Co na to Harry? źródło: www.instagram.com/teammikeross/
Reklama

Odwołają zaręczyny?

Dominika Kalinowska

Meghan Markle od momentu, gdy cały świat dowiedział się, że spotyka się z księciem Harrym raczej nie może liczyć na spokój ze strony mediów. Prawie codziennie w gazetach i sieci pojawiają się informację, w których aktorka występuje na pierwszym miejscu. Co chwila pojawiają się nowe informacje na temat jej związku z Harrym, domniemanych zaręczyn, tego co na jej temat sądzi rodzina królewska...

 

Tym razem sytuacja wyglądała na nieco poważniejszą - ponad miesiąc temu do sieci trafiło zdjęcie, na którym aktorka całuje swojego kolegę z serialu "Suits". Patrick J. Adams odgrywający jedną z głównych ról pochwalił się na Instagramie fotografią, na której uśmiechnięta Markle całuje chłopaka w policzek. Adams wrzucił zdjęcie z okazji urodzin Meghan, jednak zamiast niespodzianki chyba... zrobił jej niedźwiedzią przysługę.

 

Choć aktor szybko usunął zdjęcie, szybko okazało się, że to wcale nie wystarcza. Fani doszukiwali się pomiędzy tą dwójką nawet romansu, a sam Patrick skomentował sprawę mówiąc: "Wrzuciłem stare zdjęcie z Meghan, które zrobiłem kiedyś na planie. Poszedłem spać. Obudziłem się rano i od razu uświadomiłem sobie, że żyję w świecie, w którym nie mogę wrzucić do sieci niczego, co ma związek z Meghan..." - zdradził amerykańskiemu Harper's Bazaar.

 

Czy Wy też uważacie, że takie zdjęcia nie powinny trafiać do sieci z jej udziałem?

Reklama

 

 

 

 

ZOBACZ: Natalia Siwiec zmieniła fryzurę! Wygląda jak Kleopatra!

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj