Mamy zwiastun nowego filmu z Blake Lively w roli głównej

20.09.2017
Mamy zwiastun nowego filmu z Blake Lively w roli głównej źródło: www.instagram.com/blakelively/
Reklama

Tęskniliśmy za Blake na ekranie!

Dominika Kalinowska

Blake Lively, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli Sereny van der Woodsen z serialu "Plotkara" coraz częściej występuje w rolach głównych wielu poważnych produkcji filmowych. Już niebawem premierę będzie miał najnowszy film z jej udziałem pt. "All I See Is You". Dramat w reżyserii Marca Forstera trafi do polskich kin pod koniec października, a my już nie możemy doczekać się żony Ryana Reynoldsa na dużym ekranie!

 

"All I See Is You" to historia młodej dziewczyny, która jako dziecko straciła wzrok w wypadku samochodowym. Jako dorosła kobieta decyduje się na innowacyjną operację, dzięki której odzyskuje wzrok. Początkowo bohaterka jest zachwycona powrotem do świata widzących, jednak z czasem... zaczyna się zastanawiać, czy takie życie rzeczywiście jej pasuje. Początkowy zachwyt nad wszystkim dookoła niej przeradza się w poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, czy w jej życiu jest miejsce dla męża?

 

W rolę jej męża wcieli się Jason Clark, znany m.in. z takich filmów, jak: "System", "Everest", czy "Ewolucja Planety Małp".

Reklama

Jesteśmy ciekawi, jak aktorska para sprawdzi się w dramacie, który przez wielu okrzyknięty został jedną z najbardziej wyczekiwanych premier roku!

 

 

 

 

ZOBACZ: Doszło do poważnej kłótni między Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem. To koniec znajomości?

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj