Jest już najnowszy singiel Mariny! Sprostał oczekiwaniom?

21.09.2017
Jest już najnowszy singiel Mariny! Sprostał oczekiwaniom? źródło: www.instagram.com/marina_official/
Reklama

Podoba Wam się?

Dominika Kalinowska

Marina Łuczenko-Szczęsna dość długo kazała nam czekać na swój najnowszy kawałek. Od pewnego czasu sporo mówiło się o tym, że piękna żona Wojtka Szczęsnego jak na razie głównie skupiona jest na mężu i nieco zaniedbała swoją karierę muzyczną. Marina konsekwentnie zaprzeczała tym plotkom i ostatecznie udowodniła wszystkim, że rzeczywiście coś dzieje się w tym temacie.

 

Marina tym razem powraca z energetycznym singlem o tytule "Takin' Ya Rock Out", który od dziś dostępny jest w serwisie internetowym TIDAL. Piosenkarka nie ukrywała dużego podekscytowania, że jej najnowszy kawałek w końcu ujrzy światło dzienne. Z tej okazji zorganizowała w sieci nawet specjalną akcję, w której wzięło udział mnóstwo gwiazd - m.in. Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Patryk Pniewski, a także jej ukochany Wojtek Szczęsny, który poprosił nawet o "wspólne odliczanie" do premiery słynnego bramkarza Gianluigiego Buffona.

 

Nareszcie fani Mariny mogą odetchnąć z ulgą i wsłuchać się w najnowsze dzieło artystki. Sama Marina przyznaje, iż "Takin' Ya Rock Out" jest jednym z jej ulubionych numerów i zależy jej na tym, by spodobał się odbiorcom.

Reklama

A Wy, co sądzicie?

 

 

 

ZOBACZ:

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj