Sobowtór Jennifer Lopez. Ta dziewczyna wygląda identycznie!

22.09.2017
Sobowtór Jennifer Lopez. Ta dziewczyna wygląda identycznie! źródło: www.instagram.com/jayfromhouston/
Reklama

Dawno nie widziałyśmy tak uderzającego podobieństwa...

Dominika Kalinowska

Była mowa już o sobowtórze Ryana Goslinga, sióstr Jenner oraz Seleny Gomez. Można się zgadzać, bądź nie, z tym czy te osoby mają swoje kopie, jednak w tym przypadku chyba mało kto będzie miał wątpliwości, do kogo podobna jest niejaka Janice Garay. Wystarczy na nią spojrzeć i natychmiast przed oczami ukazuje się nam... jedna z najpiękniejszych latynoskich piosenkarek i aktorek w jednym - Jennifer Lopez.

 

Janice na większości zdjęć, które wrzuca na swój Instagram (ma tam już ponad 150 tys. fanów!) jest łudząco podobna do J.Lo, choć obie panie dzieli spora różnica wieku. Jak się okazuje sobowtórka gwiazdy jest od niej młodsza o... 20 lat! Nie od dziś jednak wiadomo, że Lopez to jedna z najmłodziej wyglądających gwiazd show-biznesu, która praktycznie w ogóle się nie zmienia...

 

Sama Garay podkreśla przy niejednym zdjęciu, że zdaje sobie sprawę z tego, że jest podobna do wokalistki, a nawet... stylizuje się na nią. Podobnie jak Jen, Janice lubi wysokie kucyki, długie kolczyki i obcisłe ubrania.

Reklama

A Wy widzicie podobieństwo?

 

 

 

ZOBACZ: Cristiano Ronaldo się oświadczył!?

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj