Tak mieszka Ewa Chodakowska! Czy to nie przesada??

25.09.2017
Tak mieszka Ewa Chodakowska! Czy to nie przesada?? źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa/
Reklama

Trenerka nie może narzekać na brak luksusu...

Dominika Kalinowska

Ostatnio, gdy w świecie show biznesu panuje moda na bycie fit i wszyscy dookoła chcą wyglądać jak guru fitnessu, coraz większą popularność zdobywają trenerki i blogerki, które pokazują, że można schudnąć i zmienić swoje życie niezależnie od tego, jak się wcześniej wyglądało i ile się ważyło. Obecnie największą popularnością w Polsce cieszy się niezmiennie Anna Lewandowska oraz Ewa Chodakowska, które za każdym razem podkreślają, że nie stanowią dla siebie konkurencji i wspierają się wzajemnie w swojej działalności.

 

Taka kariera ewidentnie się opłaca - Chodakowska w ciągu naprawdę niedługiego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce, która może pochwalić się liczbą ponad 1,2 mln obserwatorów na Instagramie, coraz większą popularnością i... ogromnymi pieniędzmi. Tym razem nadszedł czas na to, by celebrytka zaprezentowała nam, jak obecnie wygląda jej mieszkanie o powierzchni... 360 metrów kwadratowych!

 

"Odkąd wprowadziliśmy się do naszego mieszkania, czytam często w wiadomościach prywatnych, w komentarzach: "Ewka, pokaż jak mieszkasz" (...). Na początku miałam opory, w końcu to mój dom, w końcu powinnam coś zostawić dla siebie, jest jakaś granica. Z drugiej strony, skoro to mój dom i tutaj jestem około sześć miesięcy w roku, to chce się czuć w nim swobodnie. Mój dom to tez miejsce mojej pracy, a że pracuję w social mediach, to nie powinnam się szczypać. Przecież od samego początku pokazuję Ci jak żyję... od 30-metrowej kawalerki na Żoliborzu, po 360 metrów kwadratowych na Mokotowie " - zdradziła skromnie Ewa.

Reklama

 

Sprawdźcie w naszej galerii, jak wygląda apartament, którym chwali się trenerka!

 

 

ZOBACZ: Siostra Joanny Krupy wyszła za mąż! Jak wyglądały obie Panie?

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj