Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła dziecko!

25.09.2017
Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła dziecko! źródło: www.instagram.com/martazmudatrzebiatowska/
Reklama

Gratulujemy!

Dominika Kalinowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska od momentu, gdy tylko poinformowała o swojej ciąży, w zasadzie przestała pojawiać się na publicznych wystąpieniach i branżowych imprezach. Aktorka starannie ograniczała swoją aktywność w show biznesie i niespecjalnie chciała robić zamieszanie wokół swojej ciąży. Jak się teraz okazuje - dziś Marta wraz z mężem - Kamilem Kulą właśnie doczekali się dziecka!

 

W sieci już zawrzało od komentarzy wyczekujących informacji - jak czuje się dziecko i przede wszystkim... jakiej jest płci! Para jak na razie nie zdecydowała się zdradzić tej informacji i jak na razie nie czuje potrzeby ogłaszania całemu światu imienia, które wybrali dla maleństwa.

Informacje o udanym porodzie potwierdziła jedynie menadżerka gwiazdy, która zdradziła, iż "Marta i dziecko czują się świetnie" .

 

Reklama

To wspaniała wiadomość - przyłączamy się do gratulacji spływających już od fanów i znajomych pary i mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy, jak wygląda pierwsze dziecko jednej z najpiękniejszych polskich aktorek!

 

 

 


ZOBACZ: Tak mieszka Ewa Chodakowska! Czy to nie przesada??

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj