Anna Lewandowska z Klarą na wakacjach i... morze hejtu w jej stronę!

26.09.2017
Anna Lewandowska z Klarą na wakacjach i... morze hejtu w jej stronę! źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba/
Reklama

To chyba nigdy się nie skończy...

Dominika Kalinowska

Anna Lewandowska musi przyzwyczaić się do tego, iż niezależnie co by robiła i czego nie pokazywała w social mediach, czeka ją natychmiastowy atak ze strony Internautów. Ostatnio jednym z głównych powodów spięć była kwestia jej powrotu do formy po ciąży. Większość obserwujących ją osób nie była w stanie uwierzyć, że trenerka tka szybko wróciła do formy i chwali się ciałem w sieci.

 

Tymczasem Ania postanowiła nieco odetchnąć od tego, co się dzieje w kraju i... wybrała się na odpoczynek z małą Klarą. Zapowiedzią jej wakacji z córką było już jedno ze zdjęć, które Lewandowska wrzuciła na swój Instagram, i które przedstawiało małą Klarę w samolocie. I jak się można było tego spodziewać, to właśnie to zdjęcie wywołało kolejną burzę w sieci.

 

Fanki natychmiast zarzuciły trenerce, że latanie z małym dzieckiem może być wyjątkowo niekorzystne dla jego zdrowia, a także dla... zdrowia samej Lewandowskiej. Niektóre kobiety zaczęły nawet insynuować, że trenerka może stracić pokarm i nie mieć czym karmić ukochanej córki!

 

"Podziwiam mamy które zabierają maleństwa w podróż samolotem do innego kraju, ja bym się bała, że nagle stracę pokarm i nie będzie miało co jeść" - napisała jedna z zatroskanych Internautek.

 

Reklama

A Wy co sądzicie o podróżowaniu z małymi dziećmi? Rzeczywiście nie powinno się tego robić?

 

 

 

 

 

ZOBACZ: Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła dziecko!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj