Internet zamarł, gdy okazało się, co założyła Meghan Markle podczas oficjalnej randki z Harrym

27.09.2017
Internet zamarł, gdy okazało się, co założyła Meghan Markle podczas oficjalnej randki z Harrym źródło: www.instagram.com/meghanmarkle/
Reklama

To była przemyślana decyzja?

Dominika Kalinowska

Wybór Meghan Markle jako przyszłej żony księcia Harry'ego wzbudził ogromne kontrowersje w rodzinie królewskiej i na całym świecie. Większość zastanawiała się, jak aktorkę przyjmie Królowa Elżbieta oraz reszta rodziny księcia Harry'ego. Oprócz tego, że Markle wykonuje dość specyficzny zawód jak na przyszłą księżniczkę, jest też starsza od Harry'ego i... ma za sobą już jedno nieudane małżeństwo!

 

I choć większość wie, jak historycznie kończyły się takie związki, wydawać by się mogło, że w XXI w. nikogo nie dziwią już tego typu relacje, a rodzina królewska pozostanie w miarę obojętna na dość późny wybór księcia. Dotychczas para nieczęsto pokazywała się razem, a publicznie spotkać ich na jakiejkolwiek imprezie graniczyło z cudem.

 

Zakochani postanowili jednak zakończyć etap ukrywania się i w związku z coraz głośniejszymi plotkami na temat ich rzekomych zaręczyn, postanowili pierwszy raz pokazać się publicznie razem, trzymając za rękę i przytulając. Oczywiście ta sytuacja nie pozostała obojętna dla mediów, które natychmiast przyjrzały się randce z najdrobniejszymi szczegółami (uwzględniającymi nawet to, w co para była tego dnia ubrana). A jak się okazuje nie było to bez znaczenia!

 

Markle postawiła tego dnia bowiem na dość komfortowy strój - jeansy z przetarciem, duże okulary i... białą koszulę. To właśnie ta ostatnia część garderoby wywołała największe poruszenie, ponieważ okazało się, że została ona zakupiona w sklepie, w którym model ten nazywa się... "Koszula Męża".

 

Reklama

W kontekście sytuacji, w jakiej obecnie przebywa Meghan jest to dość dwuznaczne zachowanie z jej strony, a większość portali już spekuluje, że taki wybór nie był zupełnie przypadkowy.

Co sądzicie?

 

 

 

ZOBACZ: Instagram wprowadził ważną funkcję, o której musisz wiedzieć

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj