Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie!

28.09.2017
Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! źródło: www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/
Reklama

Ona jest przepiękna!

Dominika Kalinowska

Marta Żmuda Trzebiatowska kilka dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Jak na razie aktorka nie pochwaliła się jeszcze zdjęciem swojego maleństwa, jednak wstawiła pierwsze zdjęcie po porodzie, na którym... podzieliła się informacją na temat pozyskiwania i przechowywania krwi pępowinowej!

Fani natychmiast podchwycili to, jak pięknie prezentuje się aktorka po porodzie i cały czas nie mogą doczekać się zdjęcia przedstawiającego jej pociechę.

 

Zdjęcie na profilu Marta podpisała: "Jak się z pewnością domyślacie jestem naprawdę szczęśliwa!
Za bardzo nie lubię za dużo mówić o tym co prywatne, ale z drugiej strony są idee, projekty, działania, które koniecznie trzeba wspierać. Zdrowie i życie to dla mnie wartości bezcenne. Każda mama pragnie, aby jej dziecko było szczęśliwe i uśmiechnięte, dlatego gorąco polecam Wam rozważenie pobrania i bankowania krwi pępowinowej. Ja się zdecydowałam i zabezpieczyłam krew w Polskim Banku Komórek Macierzystych, z nadzieją, że nigdy nie będziemy zmuszeni z niej skorzystać. To zwyczajnie w świecie daje mi poczucie bezpieczeństwa na przyszłość."

 

 

Reklama

Podobne zdjęcie na swój profil wstawiła Natalia Siwiec, pod którym natychmiast rozpoczęła się dyskusja na temat zasadności tego typu zabiegów.

 

 

 

ZOBACZ: Internet zamarł, gdy okazało się, co założyła Meghan Markle podczas oficjalnej randki z Harrym

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj