Kim i Khloe też są w ciąży? Oto przewodnik po ciążach Kardashianek!

29.09.2017
Kim i Khloe też są w ciąży? Oto przewodnik po ciążach Kardashianek! źródło: www.instagram.com/kimkardashian/
Reklama

Bo nie ukrywajmy, że można się w tej materii pogubić :)

Dominika Kalinowska

Klan Kardashianów się powiększa. Cały świat obiegła informacja na temat tego, że najmłodsza z rodziny - Kylie spodziewa się dziecka. To był szok dla wszystkich - zarówno dla sióstr i rodziców, jak i dla fanów celebrytek, którzy nie spodziewali się chyba takiej informacji. Zwłaszcza, że Kylie dopiero od niedawna spotyka się z następcą Tygi - Travisem Scottem.

 

To nie koniec rewelacji dotyczących kolejnych ciąż wśród Kardashianek. Do grona ciężarnych dołączyła bowiem... Khloe, która spodziewa się dziecka ze swoim partnerem, koszykarzem Tristanem Thompsonem. Ponadto (gdyby tego było mało) właśnie teraz oczekiwanie na kolejne, trzecie już dziecko ogłosiła... Kim Kardashian!

W mediach od rana mówi się o tym, że surogatka pary jest już w ciąży i niebawem celebrytka z ukochanym doczekają się upragnionego maleństwa.

 

Reklama

Jak na razie te informacje nie są jeszcze w 100% potwierdzone przez obie panie, jednak jeśli wszystkie okażą się prawdziwe, możemy spodziewać się prawdziwego baby boomu w rodzinie Kardashian!

 

 

 

ZOBACZ: Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj