Spotykasz się z takim facetem? To świetnie, bo będzie najlepszym kochankiem!

09.02.2018
Spotykasz się z takim facetem? To świetnie, bo będzie najlepszym kochankiem! fot. Unsplash
TAGI: związek
Reklama

Zdziwione? My też, ale naukowcy nie pozostawiają złudzeń!

Redakcja

W Polsce nadal funkcjonuje tradycyjny model rodziny. Jakiekolwiek inne niż heteroseksualne relacje są uznawane na odstępstwa od normy. Tymczasem nauka dowodzi, że rzeczywistość jest o wiele bardziej skomplikowana. W życiu rzadko kiedy mamy do czynienia ze zjawiskami, które można traktować w kategorii czarne/białe. 

Okazuje się, że powszechność heteronormatywności to mrzonka. Prawie połowa kobiet w anonimowych sondażach przyznaje, że choć raz w życiu zareagowała pobudzeniem na widok dwóch  kobiet okazujących sobie czułość - np. w filmie. I to wcale nie oznacza, że jesteśmy biseksualne. Po prostu nasza natura jest złożona, i powinnyśmy wreszcie  się z tym pogodzić. Nie zawsze mieści się ona  w ramach, jakie narzucają nam ograniczające z zasady konwenanse.

Co ciekawe, coraz częściej porusza się też temat liberalności wśród... mężczyzn. To właśnie oni są najlepszymi kochankami. Cóż, to logiczne. Otwarci faceci lepiej znają nasze potrzeby niż stuprocentowi heretycy, i jest to opinia naukowców. 

Jeśli więc facet, z którym się umawiasz, rzucił jakimś żartem o zaskakującym cię wydźwięku, nie rezygnuj z tej znajomości. Możesz już niedługo poznać jej benefity!

Reklama

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Co pozycja w jakiej śpicie mówi o Waszym związku?

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj