4 nieoczywiste sygnały, że on nie jest ci wierny!

09.03.2018
4 nieoczywiste sygnały, że on nie jest ci wierny! fot. iStock
Reklama

Redakcja

Tworzycie związek, nie możesz powiedzieć, że nie jesteś szczęśliwa. Z pozoru wszystko wydaje się być w porządku. On się stara, prawi ci komplementy, a nawet okazuje ci wsparcie. Chłopak idealny? Cóż, oby tak  było. Ale faceci mają jakąś taką dziwną łatwość do zdradzania. Opracowali w związku z tym metody kamuflażu do perfekcji. Sprawdź czy  przypadkiem nie jesteś nieświadomą niczego ''ofiarą''.

 

#1

Nie rozstaje się ze swoim telefonem. Ma go przy sobie zawsze. ZAWSZE. Dosłownie ZAWSZE. Bierze go nawet do łazienki, a kiedy leży w łóżku, komórka musi być tuż obok. Ty? Powinnaś - według niego - trzymać się od tego telefonu z daleka. Owszem, telefon to rzecz osobista, ale nie popadajmy w paranoję. Czasami chcemy po prostu sprawdzić godzinę. Dlaczego więc on tak nerwowo się zachowuje, za każdym razem, gdy znajdujesz się za blisko jego komórki? Domyśl się. A przynajmniej włącz czujność. Takie zachowanie nie jest normalne.

 

#2

Jego nastrój często się zmienia. Twój chłopak ma dwa oblicza? Raz jest do rany przyłóż, a raz masz wrażenie, że to niezrównoważony furiat? Przyczyną takich wahań prawdopodobnie nie są - jak w naszym przypadku-  hormony, ale.. inna dziewczyna. Za każdy razem, gdy łapią go wyrzuty sumienia, stara się jakoś zrehabilitować - stąd te niespodziewane, ale jakże wylewne komplementy i prezenty. 

 

#3

Nie znasz jego znajomych. Ty przedstawiłaś go swoim, a nawet rodzicom. Ale na tym się skończyło. Nadal nie masz pojęcia jak wyglądają jego kumple czy siostra. Nie składało się? Nie daj się zwieść, i nie wierz już dłużej w te brednie. Okazji na pewno było kilka - to celowe zagranie. Pokusiłybyśmy się wręcz o stwierdzenie: strategia.

 

#4

W połowie konwersacji, znika bez słowa. Gadacie na Messengerze  już godzinę, jest śmiesznie, ale nagle on po prostu przestaje odpisywać. Bez żadnego wyjaśnienia. Miał coś ważnego do załatwienia? Niewątpliwie... 

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Nam te zachowania wydają się urocze, a faceci ich nie znoszą

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj