Twój chłopak jest właśnie SPOD TEGO ZNAKU ZODIAKU? Na pewno będzie cię zdradzał!

08.02.2018
Twój chłopak jest właśnie SPOD TEGO ZNAKU ZODIAKU? Na pewno będzie cię zdradzał! fot. Unsplash
Reklama

Redakcja

Jesteś w związku? A może dopiero zaczynasz się z kimś spotykać? Staż nie ma w tym momencie większego znaczenia. I tak na pewno zdążyłaś się dowiedzieć spod jakiego ON jest znaku zodiaku. My, dziewczyny zawsze zwracamy uwagę na te ''dane'' - zbyt często sprawdzają nam się horoskopy, byśmy miały wątpliwości co do ich wiarygodności. Z gwiazd można wyczytać nie tylko to czy wygramy duże pieniądze, ale także... naszą przyszłość - nazwijmy to - sercową. Znaki zodiaku tworzą bowiem pary - niektóre połączenia do siebie pasują, inne - nigdy nie stworzą szczęśliwego związku. Z gwiazd można też się dowiedzieć czy zostaniemy... zdradzone. Tak, tak - są bowiem trzy konkretne znaki zodiaku, które mają w tym względzie szczególną łatwość. Jeśli spotykasz się z przedstawicielem któregoś z nich - możesz być, pewna, że prędzej czy później (nie daj zwieść, to naprawdę jest tylko kwestia czasu), twój facet nie będzie z tobą szczery. Powiemy wprost - zdradzi cię z inną.

 

 

Koziorożec

Koziorożce to prawdziwe ''pasożyty'' - uwielbiają wręcz bawić się czyimś kosztem. A potem porzucić. Z takim to najlepiej nie mieć nic do czynienia. Okropny charakter!

 

 

Skorpion

Skorpion to urodzony playboy. Kocha podrywać i uwodzić. Ale nie potrafi pozostać wierny. 

 

Reklama

 

Baran

Jeżeli tylko wyczuje odpowiedni moment, zabawi się twoim kosztem. A jeśli do tego będzie miał pewność, że nie poniesie za to żadnych konsekwencji, zrobi to bez mrugnięcia okiem.

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Nam te zachowania wydają się urocze, a faceci ich nie znoszą!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj