Ludzie naprawdę to robią! Płacą za WYNAJĘCIE bukietu róż - tylko do zdjęcia!

13.02.2018
Ludzie naprawdę to robią! Płacą za WYNAJĘCIE bukietu róż - tylko do zdjęcia!
Reklama

Redakcja

Jutro walentynki. Jesteś może singielką? Nie przejmuj się - twoi obserwatorzy będą pewni, że masz chłopaka - który bardzo, bardzo cię kocha! Musisz tylko za to zapłacić. Dokładnie 40 złotych. Spokojnie, nie będziesz jedyna - ludzie naprawdę to robią! I to coraz częściej.

Tym ironicznym wstępem chciałyśmy tylko zwrócić uwagę na to trendujące zjawisko. Bo naszym zdaniem należy je traktować bardziej w kategoriach fenomenu. My raczej nie wyobrażamy sobie, by PŁACIĆ ZA WYNAJĘCIE BUKIETU KWIATÓW, TYLKO PO TO, BY ZROBIĆ ZDJĘCIE NA INSTAGRAM. Brzmi to naprawdę absurdalnie!

Każda z nas chciałaby dostać na walentynki taki bukiet, ale wygląda na to, że doczekaliśmy czasów, kiedy większą radość sprawia nam imponująca liczba lajków niż faktyczny gest ukochanego.

Jeśli jednak nadal nie możecie uwierzyć w to, że piękne bukiety róż na Instagramie są opłacone, mamy dla was jeszcze  jedną wiadomość. Kwota 40 zł nie jest tutaj jedynym szokiem. Wrażenie robi też czas - na wykonanie fotki mamy 10 minut. Po upływie tego czasu kwiaty wracają do właściciela, a my zostajemy z poczuciem wstydu. I setką lajków. Ale to chyba marne pocieszenie.

 

 

 

Reklama

ZOBACZ TEŻ: Po czym poznać, że wpadłaś mu w oko?

 

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj