Mów te 4 zdania codziennie swojemu facetowi, a na pewno już zawsze będziecie razem!

24.05.2018
Mów te 4 zdania codziennie swojemu facetowi, a na pewno już zawsze będziecie razem! fot. iStock
Reklama

Redakcja

Słowa mają ogromne znaczenie. Tak jak i to, że nad związkiem powinno się pracować każdego dnia. Trzeba dbać i pielęgnować uczucie, a nie liczyć na to, że relacja sama się rozwinie. Można powiedzieć, że potrzeba do tego odpowiednich narzędzi. To właśnie o nich chcemy tutaj powiedzieć, aby ułatwić wam nieco zadanie. Znaczenie mają zarówno czyny, jak i słowa. Co więc powinnaś powtarzać swojemu ukochanemu każdego dnia, aby okazywać mu równocześnie uczucie, zainteresowanie i szacunek? 

Podpowiadamy!

 

1. Dzień dobry

Większość z nas nie należy do rannych ptaszków. Budzimy się rano zestresowane ilością obowiązków i rzeczy do wypełnienia danego dnia. Przez to poranki raczej rzadko należą do romantycznych. Kto ma czas na wspólne śniadanie, pogawędkę i wymienianie uśmiechów? Niestety, niewiele z nas. Dlatego postaraj się chociaż miło przywitać i życzyć miłego dnia. W ten sposób dostarczysz dobrej energii ukochanemu, ale i sobie. Nie wszczynaj niepotrzebnych kłótni o czas spędzony w łazience czy wyniesienie śmieci. Poranki i bez tego są trudne.

 

2. Dziękuję!

W dzieciństwie mamy zawsze powtarzały, że to magiczne słowo i choć dziś często o nim zapominamy, warto powrócić do starych nawyków i po prostu zacząć dziękować. Za pomoc, kolację, wywieszenie prania. Pokaż, że doceniasz rzeczy, które robi bliska ci osoba. To naprawdę klucz do tego, aby sprawić jej przyjemność. Uwierz nam także, że on będzie częściej wywiązywał się ze swoich obowiązków i sprawiał ci małe przyjemności, jeśli zobaczy, jak bardzo to doceniasz i ile to dla ciebie znaczy.

 

Reklama

3. To świetny pomysł!

Chodzi o drobne komplementy, chęć docenienie czynności wykonywanych przez drugą stronę. Nie bój się mówić swojemu partnerowi, jak bardzo jest kreatywny, dobry i utalentowany. Doceniaj nawet drobne rzeczy, pomysły, cele, marzenia. Wspieraj go.

 

4. Kocham Cię

Istnieją dwie naprawdę dobre rady, o których kiedyś usłyszałyśmy. Pierwsza dotyczy tego, aby nigdy nie kłaść się wspólnie do łóżka tuż po kłótni. Warto wcześniej rozwiązać konflikt. Druga zaś dotyczy codziennych wyznań miłości. Możecie się nie zgadzać ze sobą w różnych codziennych kwestiach, ale to nie oznacza, że się nie kochacie. Dlatego komunikujcie się, ale nie zapominajcie o tym, że darzycie się głębokim uczuciem. 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: 8 rzeczy, których twój facet od ciebie oczekuje, ale ci o tym nie mówi!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj