Seks w jeszcze większym mieście?

11.03.2018
Seks w jeszcze większym mieście? Fot. materiały prasowe
Reklama

Oto współczesna odpowiedź na kultowy serial!

Artykuł sponsorowany

Jeżeli tęsknicie czasami za starym, dobrym „Seksem w wielkim mieście”, mamy dla Was dobrą informację! To, czego na początku nowego milenium dostarczały kobietom z całego świata cztery przyjaciółki z Manhattanu, zostało teraz przełożone na język współczesnego świata mody i zawarte w serialu „Dziewczyny nad wyraz”. Przyjaźń, seks, Nowy Jork i praca dla największego, międzynarodowego magazynu kobiecego – czy może być lepiej? Cóż, dodatkowym smaczkiem może być informacja, że serial inspirowany jest życiem i pracą byłej naczelnej „Cosmopolitana”, Joanny Coles!

 

Zobacz zwiastun:

 

Kiedy producent David Bernad podczas spotkania z ówczesną naczelną „Cosmopolitana” wsłuchiwał się w kolejne historie z jej życia, stwierdził: „Chcę zrobić o Tobie serial”. Tak powstał serial „Dziewczyny nad wyraz”, opowiadający o Jane, Kat i Sutton - trzech młodych kobietach, pracujących w redakcji globalnego magazynu kobiecego „Scarlet”, którego redaktorką naczelną jest Jacqueline Carlyle – postać inspirowana Joanną Coles. Każdy odcinek to mieszanka powiązanych ze sobą historii z życia zawodowego i prywatnego bohaterek, które poza redakcyjnymi obowiązkami łączy przede wszystkim szczera, zażyła przyjaźń. Nie brakuje wielkomiejskiego klimatu, skomplikowanych relacji, trochę mniej skomplikowanego seksu, blichtru świata mody i perfekcyjnych ujęć Nowego Jorku z jego najlepszej strony. Oczywiście obraz współczesnego świata pozbawiony social mediów byłby wyraźnie wybrakowany, dlatego one również odgrywają w serialu niebagatelną rolę. Całość dopełnia niesamowita ścieżka dźwiękowa, która pozwala widzowi chłonąć atmosferę Nowego Jorku każdą komórką ciała.

 

Nie tylko codzienne błahostki

Reklama

Jednak „Dziewczyny nad wyraz” to coś znacznie więcej niż wgląd w życie młodych redaktorek. Wyjątkowa fabuła serialu dotyka również znacznie głębszych problemów, takich jak akceptacja kulturowa, profilaktyka raka piersi czy molestowanie w miejscu pracy.

 

 

Czy serial będzie godnym następcą ikonicznego serialu o kobietach w wielkim mieście? Czujemy, że tak. „Dziewczyny nad wyraz” to odświeżone spojrzenie na kobiecą przyjaźń, modę, karierę i związki, nie tylko damsko-męskie. Od 14 lutego cały pierwszy sezon dostępny będzie na Showmax, a już w czerwcu światowa premiera drugiego sezonu, emitowana na Showmax równolegle z USA.

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj