Zacznij prowadzić swój Instagram w TEN sposób, a on wreszcie będzie lajkował twoje foty!

12.03.2018
Zacznij prowadzić swój Instagram w TEN sposób, a on wreszcie będzie lajkował twoje foty! fot. Pinterest/Stylelove
Reklama

Redakcja

Ostatnio trafiłyśmy w sieci na mem, który bardzo nas rozbawił. I wzruszył. Na obrazku poirytowana dziewczyna, trzymająca  w ręku telefon, a na dole podpis: ''Gdy wszyscy już polubili twoje zdjęcie, oprócz tego, dla którego je wstawiłaś''.

Skąd my to znamy, prawda? ;)

Jeśli więc masz wśród swoich znajomych/obserwujących faceta, który nie lajkuje twoich zdjęć, choć bardzo ci na tym zależy, zacznij publikować fotki według kilku nowych zasad ;) Spokojnie, on na pewno się nie zorientuje. Gwarantujemy!

 

1. Zdjęcie w ładnym makijażu

Nie czekaj na okazję, po prostu zrób sobie ładny makijaż, i zorganizuj mini-sesję. Myślisz, że te wszystkie dziewczyny z setką tysięcy followersów robią inaczej? Nie! Zwykle jest tak, ze robimy sobie selfie, jak podoba nam się makeup, ale zwykle też mamy wtedy za mało czasu nad popracowaniem nad takimi detalami jak tło czy światło. 

 

2. Zdjęcie bez makijażu

Spokojnie! Od czego są filtry?! Chodzi o to, by pokazać mu, że czujesz się piękna także wtedy, gdy nie masz na sobie całej tej masy ''upiększaczy''. Najbardziej widoczny jest tusz do rzęs i kolorowa pomadka - do dyspozycji masz za to filtry i specjalne aplikacje, którymi delikatnie zmniejszysz nos, powiększysz usta czy oczy albo wysmuklisz twarz. Pozuj z miną, jakbyś uważała się za najpiękniejszą i najpewniejszą siebie dziewczynę na świecie. To działa!

 

Reklama

3. Zapomnij o uszach piesków, zajączków, itp.

Faceci naprawdę tego nie znoszą! Dla nich to po prostu infantylne i w taki sposób na pewno nie zrobisz na nim dobrego wrażenia.

 

4. Nie przesadzaj z ilością selfie

Co za dużo, to niezdrowo. Po pierwsze: on pomyśli, że jesteś zakochana w sobie, po drugie: twoja uroda szybko mu się ''przeje''. Wstawiaj też zdjęcia krajobrazów, jedzenia, ciekawych miejsc - przedstaw się od jak najlepszej strony i  udowodnij mu, że jesteś nie tylko śliczną, ale także interesującą osobą.

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Nieoczywiste sygnały, którymi chce ci powiedzieć: KOCHAM CIĘ!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj