Te 3 znaki zodiaku pragną jedynie przelotnego romansu. Nie licz z nimi na nic więcej!

24.05.2018
Te 3 znaki zodiaku pragną jedynie przelotnego romansu. Nie licz z nimi na nic więcej! fot. iStock
Reklama

Chyba lepiej wiedzieć... Żeby nie robić sobie niepotrzebnie nadziei!

Redakcja

Marzysz o dłuuuugim, szczęśliwym związku u boku faceta, który nigdy cię nie zostawi? Mamy dobrą wiadomość. Na dwanaście znaków zodiaków aż dziewięć potrafi sprostać twoim marzeniom. Niestety są wśród nich trzy, które absolutnie nie nadają się na partnera, jakiego pragniesz. Pomyślałyśmy, że lepiej, żebyś wiedziała - przynajmniej nie będziesz niepotrzebnie robiła sobie nadziei.

 

 

Strzelec to facet, który  stawia przede wszystkim na przygody. Osoby spod tego znaku uwielbiają przeżywać silne emocje. Nie potrafią więc wytrwać długo w jednym związku. Szybko się nudzą i zaczynają tęsknić za kolejną, nową relacją.

 

Bliźnięta to drugi znak zodiaku, z którym nie stworzysz nic trwałego. Raczej nie myślą o założeniu rodziny, za to są mistrzami flirtu. Podoba ci się jakiś chłopak spod tego znaku? Dobrze się zastanów, bo...  będzie ciężko przekonać go do siebie!

Reklama

 

Zaś dla Wodnika najważniejsze jest nieustanne wprowadzanie w swoim życiu zmian. Dlatego nie zdziw się, kiedy usłyszysz z jego ust, że zaangażowanie w uczucie kojarzy mu się z ograniczeniem wolności. Niestety. 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Tych 6 rzeczy Twój partner nie zrobi, jeśli nie traktuje Waszego związku poważnie

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj