Reklama

Torby plażowe, które musisz mieć w 2017!

31.05.2017
Torby plażowe, które musisz mieć w 2017! fot. www.instagram.com/caro_e_
Reklama

Idealnie dopełnią wakacyjną stylizację

Pola Namysł

 

 Wakacje coraz bliżej, a nadal nie masz wybranych letnich stylizacji? Czas najwyższy zaplanować swoją letnią garderobę. To właśnie teraz, staramy się aby nasze ubrania i dodatki były wyjątkowo praktyczne i uniwersalne. W końcu jeśli jedziemy na dwa tygodnie na wakacje, nie weźmiemy ze sobą całej naszej szafy. Nie jest to ani praktyczne, ani wygodne, ani potrzebne. W tym wypadku musimy stworzyć zestaw rzeczy, które sprawdzą się w wielu sytuacjach i spełnią nasze wakacyjne wymagania. Od lat jednym z naszych większych problemów jest dobranie torebki plażowej. Wyjątkowa, bo musi spełniać o wiele więcej warunków, niż klasyczna miejska torebka. Jej zadaniem jest pomieszczenie wszystkich akcesoriów plażowych, takich jak ręczniki, napoje czy przekąski na cały dzień. Dodatkowo musi być ładnym i modnym dopełnieniem wakacyjnej stylizacji, równocześnie nie będąc torebką, która łatwo się zabrudzi. W końcu która z nas chciałaby otrzepywać potem wszystkie rzeczy z piasku?

 

Zobaczcie poniżej naszej propozycje na torbę plażową w lato 2017!

 

 

Duża słomiana torba plażowa

 Podobno klasyka jest najlepszym rozwiązaniem i w tym przypadku całkowicie się zgadzamy. Duża słomiana torba plażowa jest pojemna - zmieści się w niej ręcznik plażowy, klapki, zapas jedzenia na cały dzień i wszystko co może jeszcze się przydać przy całym dniu na słońcu.  Jej jedynym minusem jest słaba funkcjonalność. Łatwo osadza się na niej piasek, a także wchodzi pomiędzy słomę. Jeśli szukasz torby, w której telefon i książka będą bezpieczne przed zniszczeniem - nie wybieraj takiego modelu. Pomimo swojego pięknego wyglądu oraz wygody, nie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

 

 

Reklama

Plecaczek plażowy

Wersja prawdopodobnie najbardziej wygodna, szczególnie jeśli na plażę wybierasz się z materacem czy piłkami bo nie zajmuje rąk. Możesz wybrać wersje najbardziej odpowiadającą stylizacjom, które już masz w swojej szafie! Plecaczki znajdziesz teraz w większości sieciówek, w wielu wersjach kolorystycznych. Wybierz plecak z uniwersalnego materiału, dzięki temu nie będzie się tak łatwo brudzić. Pamiętaj jedynie, że zazwyczaj nie są one bardzo pojemne! Jeśli na plażę lubisz zabierać dużo rzeczy, sprawdź wcześniej czy wszystkie na pewno się zmieszczą.

 

 

Woreczek na plażę

Wybierz go, jeśli chcesz na plaży po prostu odpoczywać! W nim zmieścisz portfel, klucze oraz krem przeciwsłoneczny. Wszystko inne możesz nieść ze sobą, jak ręcznik, a klapki i kostium kąpielowy założysz od razu na siebie. Czasem nie chcemy wyjść na plażę nie biorąc ze sobą nic i nie przejmować się rzeczami. Zabranie jedynie kilku rzeczy zaoszczędzi nam pewno stresu o to czy coś się nie zniszczyło lub zgubiło. Alternatywą do takiego dodatku będzie także koszyk na plażę. Spełni on podobną funkcję, ale za to ładniej dopełnia stylizacji. Jeśli wieczorem idziesz na imprezę - też się przyda! Schowasz w nim najważniejsze rzeczy i możesz nawet pobiec od razu z plaży!

 

 

Zobacz też: Najlepsze stylizacje na letnią imprezę!

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj