Reklama

Tak wygląda najdroższa suknia ślubna na świecie!

12.06.2017
Tak wygląda najdroższa suknia ślubna na świecie! źródło: www.istockphoto.com
Reklama

Kosztuje więcej niż niejedna nieruchomość...

Dominika Kalinowska

Każda panna młoda zgodzi się  zapewne, że wybór sukni ślubnej to jedna z ważniejszych decyzji dotycząca ślubu. To do niej należy dostosować całą resztę - buty, welon, fryzurę, makijaż, manikiur... To właśnie na nią wszyscy zwracają największą uwagę i każda z kobiet, która kiedykolwiek przygotowywała się do ślubu, wie o tym dobrze - suknia ślubna musi pasować do naszej osobowości, a my czuć się w niej komfortowo.

 

Za ten jedyny, wymarzony model, w którym (często po miesiącach poszukiwań) czujemy się wprost idealnie, jesteśmy często w stanie dać niemałe pieniądze. Okazuje się jednak, że powstała suknia ślubna, której wartość jest... co najmniej zaskakująca!

Najdroższy projekt na świecie stworzony został na specjalne zamówienie dla jednej z katarskich księżniczek, która za wymarzoną suknię zapłaciła... 1,5 miliona złotych!

 

Suknia, której wartość przekracza zdecydowanie koszt kilkunastu ślubów (całych ceremonii) stworzona została przez filipińskiego projektanta Michaela Cinco, a nad jej uszyciem pracowało 7 krawcowych oraz konstruktorek.

Michael Cinco to jeden z najbardziej znanych projektantów tworzących suknie ślubne, który tworzy kreacje dla największych sław na świecie m.in. Jennifer Lopez, Beyonce, a także większości księżniczek.

 

Reklama

Oto projekt, za który projektant "policzył" 1,5 mln! Podoba Wam się?

 

 

 

 

 

ZOBACZ: 7 rzeczy, których nie wiedziałyście o piegach!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj