Reklama

Niespodzianka od Levisa - i Ty możesz ozdobić swoje ubrania!

22.06.2017
Niespodzianka od Levisa - i Ty możesz ozdobić swoje ubrania! fot. materiały prasowe
Reklama

Lato 2017 upłynie pod hasłem PERSONALIZACJI dżinsu i dobrej zabawy. Po raz kolejny zabierzemy Was w niezwykłą podróż z Levi’s® Tailor Shop on Tour!

Paulina Pietrzak

Niszczenie, przeszywanie, malowanie i mnóstwo kolorowych naszywek oraz supermodne hafty – oto co czeka na Wasze Levi’sy®. Puśćcie wodze fantazji i uruchomcie wyobraźnię.

 

Levi’s® od ponad 144 lat jest symbolem buntu, nonkonformistycznego myślenia, a przede wszystkim kreatywności. To właśnie fantazja i szalone pomysły osób noszących dżinsy Levi’s® w dużym stopniu przyczyniają się do sukcesu marki. Ludzie uwielbiają przerabiać swoje ulubione Levi’sy®, tak aby wyrażały ich styl i podkreślały indywidualność. W odpowiedzi na to, co miłośnicy marki tworzą sami, kilka sezonów temu Levi’s® wprowadził w wybranych salonach Levi’s® Tailor Shop – specjalne punkty, w których można personalizować produkty marki w dowolny sposób, a w zeszłym roku w lecie mogliście spotkać nasz mobilny Levi’s® Tailor Truck, gdzie zmienialiśmy nie do poznania kultowe ikony za pomocą nożyczek, farb, papieru ściernego i kolorowych patchy.
 
W nadchodzącym sezonie letnim nasz kultowy Truck z projektem Levi’s® Tailor Shop on Tour wraca do gry. Znowu pójdą w ruch profesjonalne maszyny, niezliczona ilość nożyczek, kilometry nici oraz niezastąpiony zespół. To co do tej pory chcieliście zrobić z Waszymi dżinsami, truckerkami, szortami już wkrótce stanie się możliwe. Do współpracy przy kolejnej odsłonie projektu zaprosiliśmy Roberta Kutę – jednego z najzdolniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Robert stworzył kolekcję autorskich patchy oraz materiałów z własnymi grafikami. Dodatkowo Kuta obecny będzie we wszystkich miejscach, które odwiedzimy latem 2017 roku i będzie ręcznie malował przynoszone do nas dżinsowe ubrania Levi’s®.

 

Szukajcie Levi’s® Tailor Shop On Tour od 23 czerwca do 27 sierpnia w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Krakowie. Zabierzcie swoje dżinsy, truckerki oraz szorty i odwiedźcie nas! Pod czujnym okiem Roberta Kuty i Tailor Masterów odmienicie swoje Levi’sy®. Szczegóły dotyczące projektu pojawiać się będą na specjalnie stworzonym na tę okazję wydarzeniu na profilu marki na Facebooku: www.facebook.com/levis.poland/ oraz Instagramie: @levis_poland.

Reklama

 

Zobacz też: Bluzka w paski dodatkiem, który musisz mieć w tym sezonie!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj