Reklama

Jak wyglądały gwiazdy i blogerki podczas pierwszego dnia festiwalu Opener 2017?

29.06.2017
Jak wyglądały gwiazdy i blogerki podczas pierwszego dnia festiwalu Opener 2017? źródło: www.instagram.com/juliawieniawa/deynn/
Reklama

Jak zwykle nie zabrakło ciekawych festiwalowych stylizacji!

Dominika Kalinowska

Opener Festiwal to jedna z największych imprez muzycznych roku w naszym kraju. Już od lat zbierają się tam nie tylko fani muzyki, ale mnóstwo celebrytów i artystów, którzy pokazują się często z zupełnie innej strony...

 

I tak przechadzając się po Lotnisku Babie Doły w Gdyni można napotkać Kubę Wojewódzkiego z Renatą Kaczoruk przytulających się do siebie podczas wolniejszych kawałków, nowy girl squad w osobie Julii Wieniawy, Jessici Mercedes, Pani Ekscelencji i Igi Lis, a także wiele innych blogerek i celebrytek.

 

W tym roku, jak zwykle nie zabrakło ciekawych osobistości oraz... wyjątkowych stylizacji, bo Opener to także miejsce, w którym "warto się dobrze pokazać". Wczoraj odbył się pierwszy dzień koncertów - na scenie mogliśmy posłuchać m.in. Jamesa Blake'a, Solange i wyczekiwanego przez wszystkich Radiohead.

 

Reklama

Dziś na festiwalowiczów czekają kolejne występy, jak chociażby: Foo Fighters, M.I.A oraz G-Eazy, a my już nie możemy się doczekać kolejnych openerowych stylizacji!

Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

 

 

 

ZOBACZ: Sprawdź, jakie sandały będą modne w tym sezonie!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj