Reklama

Redakcja JOY na evencie grupy LPP! Musicie zobaczyć tę relację!

05.07.2017
Redakcja JOY na evencie grupy LPP! Musicie zobaczyć tę relację!
TAGI: lpp event
Reklama

Już 6 lipca w Gdańsku odbędzie się spotkanie w głównej siedzibie firmy LPP - największej grupy odzieżowej w Polsce. Na zaproszenie firmy redakcja Joy’a, wraz z zaprzyjaźnionymi influencerkami, będą mogły poznać pracę LPP od kuchni.

Pewnie wiecie, jakie marki wchodzą w skład gigantów polskiego przemysłu odzieżowego? Dla przypomnienia podpowiemy wam. Do popularnej grupy LPP należą takie marki jak Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Dzięki niezwykłemu spotkaniu, jakie będzie miało miejsce już 6 Lipca w Trójmieście, zaproszeni goście oraz my - redakcja Joy'a, będziemy mogli poznać kulisy pracy największej firmy z branży mody w tej części Europy!! Dowiemy się także, jak firma wprowadza work - life - balance w życie pracowników, oraz jakie działania wdrożyła aby poprawić jakość swojej pracy. Jednym słowem nie możecie przegapić takiego wydarzenia! 

Podczas spotkania odbędzie się również debata MODA x DESIGN x MIASTO. Gdzie jako eksperci głos zabiorą Wiceprezes Zarządu LPP Jacek Kujawa, partner i współzałożyciel JEMS Architekci Jerzy Szczepanik Dzikowski, współwłaścicielka 1:1 Studio Beata Szymańska oraz Miejski Konserwator Zabytków Miasta Gdańsk Grzegorz Sulikowski. A to wszystko dlatego, że grupa LPP buduje w Gdańsku największy w Polsce kampus mody. Mają świetne biuro a my będziemy mieć rzadką okazję, żeby zobaczyć je od kuchni!

Redakcja Joy jako pierwsza będzie miała okazję dowiedzieć się, jak będzie wyglądało LPP FASHION LAB i od razu podzieli się tym z Wami na wszystkich możliwych kanałach społecznościowych! Relacji szukajcie ich pod tagiem #LPPFASHIONLAB!

 

Oraz na profilach ambasadorek wydarzenia z Joy'a:

https://www.instagram.com/igawysocka/

Reklama

https://www.instagram.com/louisadaria/

https://www.instagram.com/weronikasochacz/

 

Jak firma LPP chce wspomagać i motywować młode pokolenie pracowników? Jak tworzyć nowoczesne przestrzenie, które respektują otoczenie miejskie? To wszystko już w czwartek na naszych social mediach! 

Na bieżąco będziemy relacjonowali to wydarzenie i dzielili się z Wami naszymi spostrzeżeniami. Szukajcie nas na Facebooku,  Instagramie oraz z pomocą instastories. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

 

 

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj