Reklama

Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki!

10.07.2017
Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki! źródło: www.instagram.com/kourtneykardash
Reklama

Polscy projektanci coraz bardziej rozchwytywani przez zagraniczne gwiazdy!

Dominika Kalinowska

Kourtney Kardashian na plaży w Saint-Tropez? Widok, który ewidentnie wzbudza zainteresowanie mediów na całym świecie. Tym większe wyróżnienie dla polskiej marki - God Save Queens - ekskluzywnej marki z bielizną i kostiumami kąpielowymi, w projekcie której celebrytka wystąpiła podczas wakacji.

 

Wszystko wskazuje na to, że Kardashianki kochają polską markę i coraz częściej kupują jej projekty. To nie pierwszy raz, gdy Kourt decyduje się na kostiumy God Save Queens, ale musimy przyznać, że tym razem wyglądała naprawdę obłędnie! Tym razem jedna z sióstr Kardashian postawiła na model NYMPH 02 ONEPIECE, za który zapłacimy niecałe 380 złotych!

 

"Ta linia wykona jest z transparentnej siateczki z aplikacjami, które igrając ze światłem, w tajemniczy sposób zmieniają się z szarych w pełne życia, migoczące gwiazdki. To za ich sprawą minimalistyczne, wręcz surowe projekty stają się synonimem dzikości, nieokiełznania i niekontrolowanych emocji." - czytamy na stronie marki. 

 

Reklama

Nic dziwnego, że Kardashian zdecydowała się na ten kostium - jest piękny i idealnie podkreśla jej kształty! Podoba Wam się?

 

 

 

ZOBACZ: Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat oficjalnie razem na czerwonym dywanie

NYMPH 02 ONEPIECE,

Więcej na: http://www.zeberka.pl/art/kourtney-kardashian-w-kostiumie-polskiej-marki-za-nieco-ponad-300-zlotych-46119
NYMPH 02 ONEPIECE,

Więcej na: http://www.zeberka.pl/art/kourtney-kardashian-w-kostiumie-polskiej-marki-za-nieco-ponad-300-zlotych-46119
Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj