6 pomysłów na wiosenny manicure!

05.05.2017
6 pomysłów na wiosenny manicure! źródło: www.instagram.com/agastachurska
Reklama

Koniecznie je wypróbuj!

Pola Namysł

 

 

Reklama

Jedna z rzeczy, na które mężczyźni zwracają szczególną uwagę u kobiet, podobno, są dłonie. Są naszą wizytówką i warto o nie zadbać. Szczególnie po okresie zimowym. Mróz, suche powietrze, brak słońca- to nie sprzyja naszej skórze i paznokciom. Stają się nieprzyjemne w dotyku, szorstkie,a malowanie ich często mija się z celem. Ukryte pod grubymi rękawiczkami, pozostają niewidoczne. Na szczęście to już za nami!

Przyszła wiosna i czas zadbać o siebie i swoje ręce. Mamy nieskończenie wiele możliwości pielęgnacji oraz dekoracji swoich paznokci. Przez ostatnich kilka lat przemysł kosmetyczny rozwinął się w zaskakującym tempie. Salony urody są prawie na każdym rogu, i co ciekawe, wszystkie mają mnóstwo klientek. Możemy wykonać klasyczny manicure, hybrydowy, żelowy, akryl- wymieniać można by bez końca!


W zależności od naszych preferencji, możemy wybrać najbardziej odpowiadającą nam opcję. Poza tym mamy także mnóstwo możliwości ozdabiania ich czy wybierania kształtu, prawie tak wiele jak stylów w modzie. Spraw sobie przyjemność i zaszalej z paznokciami. Zobacz nasze propozycje na wiosenny manicure!

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj