Najbardziej pożądane kosmetyki Kylie dostępne w znanym sklepie odzieżowym!

21.11.2017
Najbardziej pożądane kosmetyki Kylie dostępne w znanym sklepie odzieżowym!
Reklama

TOPSHOP wypuszcza kolekcję kosmetyków Kylie Jenner

Kate Zacharzewska

Gdy Kylie wypuściła do sprzedaży swoją autorską kolekcję kosmetyków, produkty w przerażającym tempie zaczęły znikać ze strony KylieCosmetics.com . W końcu najbardziej pożądane i uwielbiane przez wszystkie dziewczyny internetu szminki zostały wprowadzone do sklepów marki TOPSHOP w siedmiu amerykańskich miastach. ( Nowy Jork, Chicago,Los Angeles,  Las Vegas, Atlanta, Miami, Houston)

Do kupienia dostępne są dwa zestawy. Zestaw Kylie Cosmetics x Topshop Lip Set na który składają się cztery błyszczyki: pomarańczowo- czerwony "Show off", w kolorze brudnego różu "Shopaholic", brązowo-czerwony "Trendy" oraz w kolorze kasztana "Fashionably Later" 

 

Velvet Liquid

( źródło: Pinterest)

Drugi zestaw składa się z czterech matowych pomadek "Popular" w kolorze śliwki, mocno malinowy "Sold Out", brzoskwiniowo-różowy "Shop o Clock" oraz w kolorze krwistej czerwieni "Buy Now Cry Later". 

Reklama

Matte Liquid Lip Collection

(źródło: Pinterest)

 

Oficjalna premiera miała miejsce wczoraj, tj. 20 listopada. Na oficjalnym instagramie TOPSHOP  można było zobaczyć rzesze fanek, które przyjechały specjalnie na to wydarzenie. 

 

Top Shop x Kylie Cosmeticssneak peak

( źródło: instagram/topshop)

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj