Holograficzne usta to największy trend tego roku! Zrobiłyśmy przegląd pomadek! (już od 17 PLN!)

10.03.2018
Holograficzne usta to największy trend tego roku! Zrobiłyśmy przegląd pomadek! (już od 17 PLN!)
Reklama

Zrobiłyśmy przegląd aktualnej oferty waszych ulubionych marek.

Redakcja

Holograficzne usta to obecnie największy makijażowy  trend. Trójwymiarowy efekt najpierw  ogarnął nasze paznokcie, później powieki, a teraz przyszedł czas na usta. Naszym redakcyjnym zdaniem to właśnie na wargach efekt holograficzny prezentuje się najefektowniej. To, jak wyglądają się nasze wargi, zależy od tego pod jakim kątem pada światło. Dużo zależy też od ilości nałożonego produktu.

Dlaczego holographic makeup zdobył aż taką popularność? Właśnie przez swoją nieoczywistość. Matowe usta ewidentnie już nam się znudziły. Efekt płaskich ust nie zawsze wypada estetycznie na co dzień. To świetne rozwiązanie na wieczór, ale w ciągu dnia lepiej sprawdzają się pomadki i błyszczyki z połyskiem. Holograficzne produkty dają maksymalny efekt. Może nawet nieco przerysowany, ale w końcu mamy karnawał i wreszcie możemy się trochę pobawić makijażem. My jesteśmy zdecydowanie na tak!

Zrobiłyśmy dla was przegląd oferty waszych ulubionych i łatwo dostępnych marek. Zobaczcie gdzie i za ile kupicie najmodniejsze kosmetyki do ust w tym sezonie!

 

Reklama

 

 

ZOBACZ TEŻ: 5 makijaży oczu, które w 2018 będą modniejsze niż smokey eye!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj