Masz cienkie włosy? TEGO podczas mycia nie rób nigdy!

12.02.2018
Masz cienkie włosy? TEGO podczas mycia nie rób nigdy! fot. Unsplash
Reklama

Redakcja

Posiadaczki cienkich włosów nie mają łatwego życia. Oprócz pielęgnacji muszą z mozołem wykonywać cały szereg działań mających na celu wizualne zwiększenie objętości kosmyków. Okrągłe szczotki, spreje, mgiełki, tapirowanie, papiloty, termoloki. Macie już tego wszystkiego dosyć? Wcale się nie dziwimy, my też! Na szczęście możemy to wszystko  spokojnie odstawić i cieszyć się puszystymi włosami. Większość z nas sabotuje je zupełnie nieświadomie. Kluczem do uzyskania pożądanego efektu nie są kosztowne akcesoria i kosmetyki, ale rezygnacja z bardzo popularnego przyzwyczajenia. Jesteśmy więcej niż pewne, że ty także się mu poddajesz. Co więcej - ze szczerą wiarą, że robisz dobrze.

Bo chyba nigdy nie wpadłabyś na to, że głównym grzechem jest... odżywka. Tak, tak, powinnaś z niej zrezygnować jeszcze dziś! Okazuje się, że cienkie włosy w ogóle nie powinny być poddawane jej działaniu. Odżywka bowiem obciąża delikatne pasma, przez co te jeszcze silniej poddają się prawu grawitacji. Kremowe konditionery nie są dla ciebie i nie ma tu żadnych odstępstw. Od razu cię uprzedzamy - jeśli masz włosy nie tylko cienkie, ale i suche, także powinnaś odstawić popularny kosmetyk. I zastąpić go innym.

Do regeneracji używaj produktów lżejszych - nie tylko w przenośni, ale i dosłownie. Idealnie sprawdzą się wszelkie olejki, nakładane jedynie na końcówki. Aplikacja na wyższych partiach skończyłaby się podobnie jak w przypadku kremowych formuł. Takiemu rytuałowi poddawaj końce maksymalnie dwa razy w tygodniu. A zobaczysz jak szybko nastąpią pozytywne zmiany!

Reklama

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: 8 sztuczek, dzięki którym włosy w reklamach wyglądają niesamowicie (nie daj się nabrać!)

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj