Rozjaśniłam włosy drogeryjnym kosmetykiem za 8 zł i jestem zachwycona!!!

12.03.2018
Rozjaśniłam włosy drogeryjnym kosmetykiem za 8 zł i jestem zachwycona!!! fot. Pinterest, archiwum redakcji
Reklama

Zuzanna Lenart

Cześć Dziewczyny! Muszę się z wami podzielić moim najnowszym odkryciem! W skrócie: kupiłam w drogerii bardzo tani rozjaśniacz do włosów. Nie zapłaciłam za niego nawet 10 złotych. Efekt przerósł moje oczekiwania. Jestem zachwycona! Ale od początku. 

Od jakiegoś czasu ''chodzi za mną'' zmiana koloru włosów. Jestem naturalną blondynką, ale z każdym rokiem moje włosy odrobinę ciemnieją. Nigdy w życiu ich nie farbowałam, mam jedynie niewielkie doświadczenie z balejażem. Idzie wiosna, i potrzebuję coś odświeżyć w swoim wyglądzie. Mam,  a raczej miałam, ochotę na rozjaśnienie kosmyków. Przy nasadzie były już naprawdę bardzo ciemne, a mi się marzą(ły) słoneczne refleksy. Przymierzałam się już do zrobienia balejażu, kiedy zupełnym przypadkiem dowiedziałam się o kosmetyku, o którym zaraz wam powiem.

Powiedziała mi o nim koleżanka, też blondynka. Spotkałyśmy się w tym samym autobusie, i zaczęłyśmy plotkować na urodowe tematy. Asia też jest blondynką, ale właśnie o takim odcieniu, jaki podoba mi się najbardziej - słonecznym. Szczerze mówiąc byłam pewna, że farbuje włosy (zauważyłam delikatne odrosty), dlatego wprost zapytałam gdzie chodzi do fryzjera. Możecie sobie tylko wyobrazić jak wielkie było moje zdziwienie, gdy usłyszałam, że nigdzie - wszystko to zasługa spreju z... Joanny.

Od razu poprosiłam ją o pokazanie mi, o który dokładnie produkt chodzi. Następnego dnia miałam już rozjaśnione włosy. Sprej Joanny, dokładnie TEN, kupicie w każdej drogerii, i wydacie na niego (w zależności od sklepu) ok. 10 zł (ja zapłaciłam 8 z groszami).

 

 

Jedyne co trzeba zrobić, to spryskać nim wilgotne włosy, a następnie przeczesać je grzebieniem, by efekt był jak najbardziej naturalny (pasemka). Ja dodatkowo wysuszyłam kosmyki suszarką, dzięki czemu  wzmocniłam działanie spreju. Różnicę zobaczyłam już po pierwszym razie. W chwili, gdy piszę ten artykuł, mam za sobą już trzy użycia. 

Jestem naprawdę zachwycona! Cieszę się, że rezultat osiągnęłam za tak niewielkie pieniądze, a moje włosy, choć fajnie rozjaśnione, to nadal są naturalne! Polecam z ręką na sercu!

Reklama

Asia, a Tobie jeszcze raz dziękuję za polecenie!!!! :*

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: 6 NAJLEPSZYCH drogeryjnych podkładów wszech czasów!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj