W Lidlu pojawiły się naturalne, wegańskie kosmetyki!

19.12.2018
W Lidlu pojawiły się naturalne, wegańskie kosmetyki! fot. materiały prasowe / iStock
Reklama

Linia Cien Food for skin trafiła do stałej oferty we wszystkich sklepach.

Redakcja

Lidl przy współpracy z polskim producentem, opracował linię naturalnych, wegańskich kosmetyków – Cien Food for skin. Dostępnych już od poniedziałku 17 grudnia we wszystkich sklepach sieci.

Czy warto sięgnąć po tę linię? Uważamy, że tak! Nowa linia produktów Food for skin to połączenie kuchennych inspiracji oraz składników bogatych w witaminy, minerały i antyoksydanty. Wszystkie produkty Food for skin zawierają minimum 90% naturalnych składników. Zawartość ta różni się w zależności od kosmetyku, np. w kremie do rąk z zieloną herbatą znajdziemy ich aż 97%!

W nowej ofercie pojawią się kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji różnych rodzajów skóry: kremy nawilżające, kremy odżywiające, żele-peelingi myjące, płyny micelarne oraz mleczka do demakijażu. W ofercie znajdziemy również wybór kremów do rąk. Produkty zapakowane są w estetyczne opakowania w soczystych kolorach. Dodatkowo kremy do twarzy zostały zapakowane w opakowania posiadające certyfikat FSC.

Oto wybrane przez nas kosmetyki z linii Cien Food for skin:

Żel-peeling do mycia twarzy (6,99 zł/150 ml)

Mleczko do demakijażu 3w1 (6,99 zł/200 ml)

Reklama

Płyn micelarny 3w1 do demakijażu (6,99 zł/200 ml)

Krem do rąk (3,99 zł/50 ml)

Krem do twarzy  (12,99 zł/50 ml)

Żel do mycia twarzy (6,99 zł/150 ml)

Co ważne, cała linia kosmetyków Food for skin jest odpowiednia dla wegan. W takich produktach nie znajdziemy żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego, a co najważniejsze – nie są one testowane na zwierzętach, a więc możemy po nie sięgnąć z czystym sumieniem!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj