Polska supermodelka oko w oko z… łosiem? Zobacz wideo!

04.04.2019
Polska supermodelka oko w oko z… łosiem? Zobacz wideo! fot. materiały prasowe / kolaż Joy.pl
Reklama

Najnowsza kampania Reserved zwala z nóg!

Redakcja

W kampanii najnowszej kapsułowej kolekcji Re.Design marki Reserved wystąpiła polska supermodelka, Małgosia Bela. To jej pierwsza w karierze kolaboracja z polską marką. Co w tej akcji robi łoś? Zwierzę pojawia się w klipie reklamowym, w którym głos podłożyła sama ikona polskiego dziennikarstwa – Krystyna Czubówna. Same zobaczcie!

Najnowsza odsłona limitowanej kolekcji inspirowana jest surowym pięknem krajów bałtyckich. Bazuje na elementach typowego dla tego rejonu Europy rękodzieła i motywów tradycyjnych. Projektanci marki wykorzystali je w charakterystycznym dla Reserved, nowoczesnym stylu.

Reklama

Dawno nie widziałyśmy tak zachwycającej kolekcji. Nieprzypadkowo główną rolę na planie odegrał łoś, który jest nią symbolem lokalnej przyrody na Łotwie i w Estonii. Re.Design uczynił go swoim znakiem rozpoznawczym. I nic dziwnego, bo w tym sezonie sezonie zwierzęta są mocno obecne w światowych kampaniach największych marek.

Limitowana kolekcja Re.Design na wiosnę i lato jest dostępna od 2. kwietnia w wybranych sklepach stacjonarnych i na reserved.com.

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj