Reklama

Znacie sekret znakomitego wyglądu wielu gwiazd?

31.05.2017
Znacie sekret znakomitego wyglądu wielu gwiazd?
Reklama

Nie? W takim razie zaraz się o nim dowiecie!

Co to za magiczny trick? My już wiemy! Tak naprawdę chodzi o nawadnianie. Ale nie byle czym, a WODĄ! Tak! Najlepiej smaczną i przefiltrowaną. I to zupełnie wszystko! To dzięki wodzie tyle polskich i zagranicznych gwiazd wygląda zawsze na piękne i wypoczęte.

Twój organizm jest ociężały? Czujesz się jak balon? Nie wiesz czemu nie chudniesz? Nie masz energii? Cera jest szara i smutna? Sęk w tym, że za mało pijesz wody! Serio! I to nie jest tylko nasze widzimisię! Nie raz pewnie słyszałaś, że picie wody poprawia pracę całego organizmu, prawda? No pewnie - bo to potwierdzone badaniami! 2 litry niegazowanej wody, naprawdę potrafią zdziałać cuda. Nie dowiesz się, jeśli się nie przekonasz!

 

Post udostępniony przez @brita.polska15 Mar, 2017 o 3:00 PDT

Parę wskazówek odnośnie picia wody

1. Przede wszystkim picie 2 litrów wody dziennie powstrzymuje apetyt! Sprawdzone - potwierdzamy! Rano, od razu po przebudzeniu, szklanka ciepłej wody z cytryną poprawia trawienie, pobudza metabolizm, pomaga w odróżnieniu głodu od pragnienia, poprawia funkcjonowanie wątroby.

2. Wypita codziennie szklanka wody nawilża również skórę, przez co poprawia się jej wygląd i elastyczność! Ponadto dotlenia organizm, pomaga w dostarczaniu składników odżywczych do wszystkich narządów, zwalcza zmęczenie i dodaje energii, poprawia wydolność organizmu w czasie ćwiczeń, poprawia funkcjonowanie serca i minimalizuje ryzyko zawału o 41%!

3. Codzienna dawka 2 litrów wody zmniejsza także ryzyko zachorowania na raka pęcherza o 50%, raka piersi, a także redukuje częste bóle głowy! To już coś, prawda?

Czyli jednym słowem picie wody przynosi nam same plusy! Jeśli dobra jest na wszystko, trzeba pić ją mądrze i z głową! Jak?

 

Post udostępniony przez @brita.polska8 Maj, 2017 o 2:01 PDT

 

Jak i w czym ją pić?

Kupowanie codziennie 2 litrowej wody ze sklepu bywa dość uciążliwe, nie sądzisz? Dlatego zamiast kupować codziennie ciężką i nieporęczną butlę z wodą, sięgnij po innowacyjną butelkę BRITA fill&go Vital. To mega ekologiczna alternatywa dla wody butelkowanej, która pozwoli Ci oszczędzać!  Jeden litr smacznej wody po użyciu filtru BRITA kosztuje zaledwie 13 groszy. To chyba dobry deal, prawda?

Reklama

 

 

Post udostępniony przez @brita.polska27 Mar, 2017 o 2:00 PDT

 

A co daje taka butelka?

Przede wszystkim zmniejsza ilość chloru i innych substancji negatywnie wpływających na smak wody kranowej. Do tego jest ekologicznym rozwiązaniem pozwalającym na zmniejszenie ilości plastikowych odpadów, a my kochamy być eco! Butelka jest również świetnym gadżetem na siłownię, fitness czy rower dla każdej z nas, gdyż filtr w niej zawarty pozostawia w wodzie cenne minerały takie jak wapń i magnez. Do tego jest bajecznie poręczna i można ją myć także w zmywarce! Proste? Proste!

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś w samochodzie, w pociągu czy w metrze – z nowatorską technologią filtrującą BRITA - możesz cieszyć się filtrowaną wodą o znakomitym smaku cały czas. Także śmiało, idź na rower, usiądź wygodnie w tramwaju, czy zabierz ją ze sobą na miasto i nie martw się, że nagle może dopaść cię pragnienie!  BRITA fill&go Vital to znakomite rozwiązanie, w którym wszyscy wygrywają – portfel, środowisko i co najważniejsze, Twój organizm! 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj