Reklama

To najnowsze odkrycie makijażystów - stopniowanie rozświetlania!

04.05.2017
To najnowsze odkrycie makijażystów - stopniowanie rozświetlania! fot. www.instagram.com/uzynskamakeup/
Reklama

Musisz go wypróbować!

Paulina Pietrzak

Na to stanowczo same byśmy nie wpadły. Nasz makijaż może mieć zupełnie różny efekt w zależności od stopniowania rozświetlenia.

 

Gdzie nakładać rozświetlacz większość z nas wie doskonale - przy linii włosów, na czubku nosa i nad łukiem kupidyna. Jednak jak mocno go nakładać? Ten efekt bardzo często jest zupełnie przypadkowy! A nie powinien być!

 

Dzięki odpowiedniemu rozświetlaniu możemy uzyskać wybrany przez nas efekt naturalnego rozświetlenia, promiennej cery i spektakularnego rozświetlenia.

 

Reklama

Naturalne rozświetlenie – to tylko lekkie muśnięcie cery pędzlem z rozświetlaczem bądź jedno pociągnięcie rozświetlaczem w kremie. Daje to efekt zdrowego blasku skóry. Wydajesz się być wypoczęta i rozpromieniona.

 

Promienna cera – to idealne ożywienie codziennego makijażu. Jest to trochę mocniejsza aplikacja kosmetyku, która wymodeluje twarz, podkreśli pełne usta i wydobędzie magię spojrzenia.

 

Spektakularne rozświetlenie, czyli efekt hollywoodzkiego szyku. To bardzo mocny makijaż glow. Najczęściej łączy się go ze smokey eye lub mocno pomalowanymi ustami. Dobrze rozświetl linię włosów, czubek nosa i kości policzkowe. Efekt WoW - gwarantowany!

 

Zobacz też: Triki makijażowe na ukrycie zmęczenia po imprezie

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 4 zdjęcia

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj