Reklama

Nie uwierzysz, że możesz TAK zastosować rozświetlacz!

04.05.2017
Nie uwierzysz, że możesz TAK zastosować rozświetlacz! źródło: www.instagram.com/beauty/
Reklama

Rozświetlacz to prawdziwy skarb w kosmetyczce! Sprawdźcie, w jaki sposób można go używać!

Dominika Kalinowska

Umiejętnie używany rozświetlacz (polecamy rozświetlacz Becca Shimmering Skin Perfector Pressed) potrafi zdziałać cuda - wiemy o tym dobrze i coraz częściej sięgamy po ten kosmetyk nie tylko w celu rozświetlenia i nadania twarzy bardziej wyrazistego charakteru.

 

Co do zasady możemy używać tego kosmetyku na większości naszej twarzy. Zazwyczaj nakładamy go na policzki w sytuacji konturowania kości policzkowych. Dzięki rozświetlaczowi sprawiamy, że pozostałe kosmetyki są o wiele bardziej widoczne, a całość makijażu nabiera zdecydowanie lepszego efektu.

 

Poza podstawowym, tradycyjnym zastosowaniem rozświetlacza możemy również zastosować go na usta - dokładnie nad usta, na łuk kupidyna. Użycie tego kosmetyku w tym miejscu powoduje podkreślenie naturalnego konturu ust i pozwala skorygować różnego rodzaju nieregularności, a przede wszystkim - idealnie reguluje ich kształt. Stają się pełniejsze i bardziej zarysowane.

Reklama

 

Rozświetlacz Becca Shimmering Skin Perfector Pressed świetnie sprawdza się też w roli... cienia do powiek! Nałożenie go również w kącikach oczu spowoduje ich optyczne powiększenie, a także stanowi świetne rozwiązanie dla tzw. podkrążonych oczu i pozwala pozbyć się cieni.

 

 Rozświetlacz warto również nakładać niekiedy na dolną linię brwi, dzięki którym oczy optycznie wydają się większe i mają bardziej regularny kształt.

 

BECCA Shimmering Skin Perfector Pressed


ZOBACZ: Czy Blake Lively wyglądała NAJLEPIEJ ze wszystkich na gali MET?

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj