Reklama

Warkocze przeplatane... łańcuszkami to hit tej wiosny

10.05.2017
Warkocze przeplatane... łańcuszkami to hit tej wiosny źródło: www.instagram.com/leletny/
Reklama

Instagram oszalał na punkcie tej fryzury!

Dominika Kalinowska

W temacie oryginalnych fryzur wiele zostało już powiedziane i pokazane. Jak się jednak okazuje - nie wszystko i prawdopodobnie wiele różnego rodzaju oryginalnych kombinacji jeszcze przed nami.

Obecnym hitem są cienkie i delikatne łańcuszki zaplatane razem z włosami... w warkocze. Musimy przyznać, że takie fryzury wyglądają niezwykle elegancko i robią prawdziwe wrażenie!

 

Łańcuszek umieszczony we włosach robi naprawdę dobre wrażenie, a dodatkowo optycznie zwiększa objętość włosów. Sprawdzi się idealnie w przypadku dziewczyn, które mają cienkie i delikatne włosy i za pomocą prostej fryzury mogą znacznie dodać im objętości.

 

Taki trik można zastosować do włosów o różnej długości, choć najbardziej spektakularny efekt łańcuszki dają przy długich włosach. Najczęściej wykorzystuje się cienkie i srebrne łańcuchy, jednak nie ma problemu, aby umiejscowić we włosach różne odcienie tej biżuterii, nawet kolorowe.

Reklama

Umiejscowienie specjalnego łańcucha we włosach nie jest skomplikowane - taki gadżet wyposażony jest w specjalny grzebień, który wpina się we włosy i dzięki temu utrzymuje na głowie.

 

 

Taka fryzura robi na Was wrażenie?

 

 
ZOBACZ: Trik stosowany przez Hinduski, dzięki któremu ich włosy są o wiele mocniejsze i gęstsze!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj